Pewny zysk

Przez cały okres trwania umowy właściciel apartamentu będzie otrzymywał zwrot proporcjonalny do powierzchni posiadanej w obiekcie w wysokości 6% wartości netto apartamentu, niezależnie od obłożenia na dany apartament. Wszystkie koszty związane z zarządzaniem i utrzymaniem apartamentu będzie ponosił operator hotelowy, włącznie z podatkiem od nieruchomości oraz ubezpieczeniem apartamentów. Bristol Aparthotel to pewna i bezpieczna inwestycja na lata.

Profesjonalny operator hotelowy

Po podpisaniu umowy dzierżawy właściciel nie musi się już martwić o obłożenie obiektu, kwestie związane z promocją czy administracją. Całkowite zarządzanie obiektem spoczywa na profesjonalnym operatorze hotelowym, którym jest jeden z najnowocześniejszych kompleksów uzdrowiskowych w Polsce Bristol**** Art & Medical SPA. Doświadczenie zdobyte w hotelarstwie przełoży się na sprawne funkcjonowanie Bristol Aparthotelu.

Gwarancja własności apartamentu

Własność nabytego apartamentu potwierdzona jest wpisem do ksiąg wieczystych. Oznacza to, że właściciel będzie mógł swobodnie w razie potrzeby zbyć apartament w dowolnym momencie. Dodatkowo wzrost wartości nieruchomości w czasie pozwoli mu osiągnąć zysk z takiej transakcji. Inwestycja w condo jest na tyle atrakcyjna, że właściciele apartamentów z pewnością będą chcieli pozostać przy tej formie inwestycji na cały okres trwania umowy dzierżawy, a nawet dłużej.

Solidny inwestor

Inwestorem przedsięwzięcia jest Dorbud S.A. Firma szczyci się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlano-deweloperskiej oraz ugruntowaną pozycją na rynku. O profesjonalizmie spółki świadczy ponad 300 zrealizowanych projektów budowlanych w całej Polsce oraz liczne nagrody, m.in. Gazele Biznesu, ''ZŁOTA SETKA 2014'' (100 największych firm województwa świętokrzyskiego) czy Diamenty Forbesa 2012. Jest to już druga wspólna inwestycja Dorbud S.A. i Bristol**** Art & Medical SPA. Bristol Aparthotel to pewna i bezpieczna inwestycja na lata.